Home Favourite Summer Look and Pieces

Favourite Summer Look and Pieces

written by Natálie Kotková 7.8.2016
Trocha toho “fashion” by se na blogu už hodila, že? Mám tak pro vás mé asi nejoblíbenější looky léta. Dnes jeden a poté další. Čeká na vás totiž post z RFP (vlog je už venku tady!) a tak k tomu outfity patří. Je to totiž jedna z akcí, na kterou volím oblečení nejraději – prostě kind of hippie (a taky si říkám, kdybych já jednou letěla na Coachellu… :D)
// fotky: Hynek Hampl (koukněte na jeho Instagram @hynecheck) //

 

Overaly jsou prostě nejlepší! Nosím je se vším a v jakémkoliv stylu. Tenhle je z Pull&Bear. Když ho chci pojmout takhle “festivalově”, tak chňapnu po řetízkovém pásku z H&M, třásňové kabelce z Abercrombie&Fitch, a Vanskách z Footshopu. Ideální na celodenní běhání po areálu a nebo i městě – prostě pohoda! V létě jsem si oblíbila trend vystřihnutých ramen, aniž bych nějak zkoumala, že je to “trend” (nijak se jimi neřídím, jde o to, co se mi líbí/nelíbí). Může z toho být i elegantnější look nebo minimalistický, bez jakéhokoliv doplňku. Tak ho nosním, přiznám se, nejčastěji.
Všechny kousky jsou moje nejoblíbenější tohoto léta – ať už právě overal nebo kabelka, kterou mám s sebou na cestách vždy a v těchto Vanskách jsem těch prochodila a projezdila kilometry, protože jsem s sebou v zahraničí měla jen je – a pořád drží (to na Vans miluju – jsou Natty vzdorný :D).
Jaké jsou vaše oblíbené kousky léta?

7 comments

Andrea Mokrejšová 7.8.2016 at 7:33

To je paráda, přesně festivalový look! 🙂
Andrea Mokrejšová

Reply
Dee Denisa 7.8.2016 at 8:27

Ten overal je skvely!!!

Reply
Claudia Oleriny 7.8.2016 at 9:17

krasny outfit, presne jak rikas, idelani na Coachellu 🙂 😀

ClaudiasNewLife

Reply
Lea Fuis 7.8.2016 at 9:23

Overaly jsou skvělé, ale na fesťáky je nenosím úplně nejradši. Docela mě děsí, že bych měla být na Toice vlastně úplně svlečená, když ani pořádně nejde zamknout 😀

Moc ti to sluší 🙂

http://moimelea.blogspot.cz

Reply
►Nadush 7.8.2016 at 18:39

Milujem tvoje outfit! Máš krásnu postavu a všetko na tebe vyzerá skvelo 🙂
my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

Reply
The world of makeup 7.8.2016 at 23:02

Nádherná jako vždy, tohle ti sedne sluší, prostě kočka a naše nejkrásnější Miss 🙂

Reply
Johanna Tulinger 9.8.2016 at 9:12

ten overal je skvělý! věci s průstřihy na ramenou se mi taky letos strašně líbí a přesně jak píšeš, nezajímá mě, jestli je to trend nebo ne, nosím to, v čem se cítím pohodlně a co mi prostě sluší 😀 letos jsem si na léto zamilovala obyčejný látkový kraťasy, tahám je skoro furt na akce, kterých mám letos požehnaně 🙂

Reply

Leave a Comment