Home MIAMI – FIRST EVENING AND OCEAN DRIVE

MIAMI – FIRST EVENING AND OCEAN DRIVE

written by Natálie Kotková 12.1.2018

AHOJ! Zdravím vás u prvního článku z Miami! Z toho místa mám tolik dojmů, že to snad ani všemi články nepůjde vyjádřit. No, budu se snažit! Tento článek je první. Z večera, kdy jsme přiletěli a hned po ubytování na hotelu vyběhli ven na první jídlo a porozhlídnutí se po okolí. Články budou ještě o pláži, aktivitách, aligátorech, Universal Studios v Orlandu, letu, ubytování, prostě o všem! Pokud máte ale dotaz, tak mi určitě napište! Takže, tady to je. Takhle nás Miami Beach přivítalo!

 Hello! Yes, I decided to write post even in English as I see there is more and more of you, international readers! So this is the first English one after (I think) a year. It is from MIAMI! And I say hello from first post from this beautiful place I have so much impressions from!  This one is from the first night after we arrived in the evening and successfully accommodated at the hotel. Right after that we literally sprinted from the hotel to walk around Miami beach and have our first American dinner! Following articles will be about beaches, activities, alligators, Universal Studios in Orlando, the flight, hotel and simply put – just anything from Miami. If you had any questions, definitely write me!So, this how Miami Beach welcomed us! 

 

Ocean Drive byl večer tak krásný! Ta světla, hudba a teplý počasí (po tom mrznutí v Praze) bylo prostě perfektní! Bylo to skvělý místo na první procházku. Je tam plno hotelů, restaurací, barů a je to plné lidí. Všichni se tam ale chovali dobře, nikdo do sebe nestrkal a bylo to takové vychované :D. Takže se člověk nemusí bát těch davů. Hlavně architektura Art Deco je něco, co by měl každý navštívit, když je v Miami. Z těch všech světýlek a dekorací jsem měla i vánoční náladu (i takhle po Vánocích :D).

Ocean Drive was so beautiful in the evening! The lights, music and warm weather (after freezing in Prague) was simply perfect! Great place for the first walk! The Ocean Drive is lined with hotels, restaurants, bars and full of lot of people. But everybody behaves well so there is no reason to be worried of the crowds. Mainly, Art Deco architecture is something everybody should see while visiting Miami. I even had the Christmas feeling thanks to all the Christmas lights and decorations!

Jo a kam jsme zamířili na první večeři? Umm, na “healthy lifestyle” jsme si nehráli. Chtěli jsme okusit všechno typické americké. Hned jsme tak skočili do vyhlášené Burgefi na Washington Avenue. Mňam! Skvělej začátek “Miamskýho”dobrodužství, co říkáte?:)

 Oh and, where did we go for the first dinner? Umm, we didn’t choose a healthy lifestyle way. At home we eat mainly clean and healthy but hey, in America? You really wanna try anything typical you know from the movies! Especially when it was first visit for my “travel buddy” :). So we went to BurgerFi on the Washington Ave. Yummy! Perfect start of our Miami adventure, don’t you think?! 🙂 

2 komentáře

Lucie 21.1.2018 at 15:29

Ahoj Natalko, mohu se prosim zeptat, jak se jmenoval hotel ve kterém jsi byla ubytovaná? Děkuju moc a jestli si to už někde psala, tak se moc omlouvám, ja jsem to nikde nemohla najít.

Reply
Natálie Kotková 10.2.2018 at 17:50

Ahoj! Byla jsem tady: https://thenattiness.com/2018/01/27/miami-ubytovani-where-to-stay/ 🙂 psala jsem o tom článek 🙂

Reply

Leave a Comment