Home PROČ NEZAČÍT TEĎ? – WHY NOT KNOW OUTFIT Z AMSTERDAMU

PROČ NEZAČÍT TEĎ? – WHY NOT KNOW OUTFIT Z AMSTERDAMU

written by Natálie Kotková 10.4.2018

#TheNattinessLook

coat: ASOS | sweater: Mango bought here – Answear | jeans & bag: Mango | hat & belt: ASOS | boots: Tommy Hilfiger from Answear

Ahoj! Dneska vás zdravím z outfitem a fotkama z Holandska! Říkala jsem si, že na Instagramu vás spamuju s letním oblečením a vizáží, tak to neuškodí. Mám tolik materiálu, že budu ještě dlouho dopisovat články a editovat videa! Taky mě nápis na svetru donutil se tak trochu zamyslet. “Why not know?”- přoč ne teď? Neboj, nebudu se tu rozepisovat. Ta message, kterou ti tímto článkem chci říct, je jednoduchá. Když ne teď, tak kdy jindy? Neříkám takové to klišé, že stačí skončit to, co děláš a začít žít svůj sen a ono to půjde. Tak jednoduché to není. Já jen chci říct, že pokud máš něco, s čím nejsi extra spokojen/a a v hlavě máš nějakou vizi, tak to nejlepší start k tomu se za tou vizí vydat. Jen nedělat zbrklosti a zároveň to nepropřemýšlet too much! Znáte to overthinking – co dělá? Kills happiness! TAKŽE! Pokud něco chci, nečekám rok, dva, tři – ALE – sednu si (s vínkem, pivíčkem, smoothiečkem, kávičkou čímkoliv :D) ke stolu a napíšu si to, co chci a zhotnotím si, jak je co reálné, jaké jsou k tomu potřeba kroky a jak budeš postupovat. Tak je myšleno to, why not know. Začít tu svou cestu teď. Nebo v ní pokračovat. Jen abysme si pak neříkali za pár let “jéééj, kéž bych tenkrát …” :). 

 

Takže tak. Žijte naplno, makejte pořádně a odpočívejte dostatečně a při tom všem mějte oči dokořán. Člověk nikdy neví, co se zrovna v danou chvíli, na daném místě může dozvědět a být tím inspirován nebo nabit energií!

Mějte se krásně,

Vaše Natty

1 comment

Sk8 11.4.2018 at 14:25

Cool <3

Reply

Leave a Comment